| Popescu_Simina_1966 a întrebat:

Revin cu aceiasi întrebare. Ce sa fac sa ma ingras? Dimineata cand ma trezesc fumez si nu mai am pofta de mâncare pana ma 6, 7 seara, apoi mananc foarte putin. Vreau ceva pastile daca stiti, dar sa dea roade. Am 1 65 înăltime si 45-47 kg.

2 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Mergi la un endocrinolog, nu lua pastile de pe net, sau recomandate de prieteni, vecini sau rude.
La înălțimea ta ar trebui să ai 53-55 kg.

| acerr a răspuns:

Draga daca nu maninci cum vrei sa te ingrasi? deci maninca des, la 3 ore cate un pic, eu am mancat asa cam o luna pana noaptea, am pus 5 kg, intr o luna si ceva.De ce crezi ca fetel grase sunt garse? ca fac foame! heheh ...baga in gura! chair daca nu iti e foame, trebuie sa maninci...