| anonim_4396 a întrebat:

Revin cu o întrebare legată(din nou) de telefonie.Am o prietenă care mi-a spus că a cumpărat SAMSUNG GALAXY S III MINI cu 1400 RON? Este posibil? Vreau să vă întreb care este prețul brut al acestui telefon în magazine(Vodafone,Orange,înțelegeți voi.Aaa da, eu sunt pe Orange).Aș cam vrea să îl cumpăr. happy

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Si eu am vrut sa mi-l cumpar. La liber costa 1400 leihappy e corect.

| Tonny1997 a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/......i-41529722 asta este pretu adevarat :) Funda?