| buscu a întrebat:

Risti sa nu mai poti avea o sarcina dupa ce ai luat foooarte mult timp anticonceptionale?(inainte sa implinesti 18 ani )

1 răspuns:
| IlonaIlona a răspuns:

Din cate am inteles folosirea de anticonceptionale de la varste fragede poate crea in timp posibilitatea de a ramane mult mai greu insarcinata sau in unele cazuri nu mai poate avea niciodata copii...acum nu stiu nici eu foarte multe despre acest subiect asa ca iti recomand sa vorbesti cu cineva de specialitate:! bafta