| LoveChocolate10 a întrebat:

Rog seriozitate, dau funda happy. Am ciclu din luna iulie 2011.Si acum o luna, mi-a venit ciclul. Dar, se pare ca, luna asta nu a venit desi trebuia sa vina mai demult. Nu m-am culcat cu niciun baiat, se poate sa fiu gravida? crying

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Pai daca ai abia din Iulie nu are nimic. Nu ai cum sa fii insarcinata daca nu ai facut-o cu nimeni, iar in primii 2 ani nu iti vine regulat. Si mie, cand mi-a venit prima data, imi venea 1 data la 2 luni si imi tinea cam 1 saptamana. Da cu timpu se aranjeaza si o sa iti vina regulat stai calma.

1 răspuns:
| Zizzou a răspuns:

Daca nu te-ai culcat cu nimeni nu are cum...Se mai intampla sa vina intarziat si prietena mea a avut dula jumatate de luna de la momentul potrivit. Daca chiar nu vine te sfatuiesc sa mergi la un ginecolog sa nu fie ceva grav...