| johnny_2986 a întrebat:

Rolul calculatorului (computer / laptop ) in viata contemporanului.
In viata omului si o situatie in care este util.
Ce avantaje si dezavantaje are? cateva.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Annapro a răspuns:

Avantajele la computer ar fi ca in primul rand atunci cand trebuie sa cauti ceva gasesti pe net sau pe TPU:d dar ca avantaj ar mai putea fi faptul ca poti discuta cu oamenii de la departare sa calculezi etc. iar cel mai important dezavantaj este ca nu este extrem de sanatos sa stai la computer dar nici foarte periculos, iar al 2 lea dezavantaj este ca nu poti gasi mereu rezultate precise pe el dar computer-ul are un rol important in viata omului happy