| ... a întrebat:

S-a intamplat acum cateva zile sa-i spun unei fete pe mess ca imi place de ea. Ea nu mi-a raspuns si a doua zi am contactato iar si am intrebat-o daca o deranjeaza ce i-am spus ieri. Ea sia cerut scuze si a zis ca atunci cand sa intors la calc nu mai eram online. Mia zis ca nu, nu o dearanjeaza...ca dc ar fi deranjata de asa ceva si a ras. Si apoi a continuat discutia ca intre 2 prieteni vechi ca si cum nu sar fi intamplat nimic. Nu stiu... daca nu mi-a zis ca si ea simte la fel ma place sau nu? Ar trebui sa o intreb direct sau nu? Nu vreau sa insist sau sa o pun intr-o situatie urata daca nu simte nimic pentru mine. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Danutz_8401 a răspuns:

Deci...in primul rand dca si ea simtea la fel./...incercva s adezvolte subiecu propus de tine...asta e logic...si prin urmare ea ocolindul ti-a dat de inteles ca nu e inmteresata.si in al 2 rand.majoritatea fetelor se las agreu.incearca s ao mai sacai putin...crede-mawinking la mine a mers de multe ori

9 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai pe mess ii spui tu ca iti place de ea?laughingasta se face fata in fata big grin de ce nu o inviti undeva unde sa puteti vb?

| mada12 a răspuns:

@guesswho nu e chiar asa de simplu. Daca e timid ar trebuie so ia cu incetul... dar daca estilaughing "nebun" invit-o direct la un film...de dragoste daca se poatelaughing

| juno a răspuns:

Poate se mai astepta sa o intrebi o data. Mai incearca o data si`o sa veziwinking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I spun ca daca se simnte jenata o pot lasa balta cu asta fara s-a sufere nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti un tantalau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ia tot simte la fel poti sa-i spui in seara asta nu doresti sa esi in oras

| lor3 a răspuns:

Nu asa ...lasa messul, nu o sa rezolvi nmc. Cel mai bine invint`o la un suc. e mai usor sa-ti dai seama ce simti pentru o persoana kn esti in fata ei si o privesti in ochi.nu fi timid spune-i ce simti.no sa se simta prost daca u ii spui k o iubesti.si daca nu`ti raspunde ia`o de mana si pupo pe obraz.

km atat pot sa-ti spun.mai bine ascultati inima si fa ce simti u.

bafta.