| Sweeeetyy a întrebat:

S-a intamplat ceva...Baiatul care-l plac si care am fost odata cu el se da la mine.Ma i-a in brate,ma ciupeste, se joaca cu mine.Ce parere aveti? De ce face toate astea... FUNDA

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Mai vrea sa fie cu tine.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

I-o fi dor...sau doar drag.

evenso
| evenso a răspuns:

Ce sa inteleg prin "am fost odata cu el"?
Dupa ce descrii ii place de tine, dar nu stiu in ce forma, ca amic, sau mai mult, de asta te-am intrebat.

| Irena97 a răspuns:

Inca il atragi probabil dai si tu ii dai semne ca il placi.

| Riderx1 a răspuns:

100% ca mai tine la tine

| HisGirl a răspuns:

Pentru ca si-ar dori sa fii din nou cu el!

| motorx98 a răspuns:

Te place din nou.Sanatate

| ionutboss08ia a răspuns:

Daca nu vrea sa mai fie cu tine atunci nu ii mai permite asa ceva parerea mea si daca nu ii mai acorzi nici o atentie nu te mai baga in seama sincer

| sickdrops a răspuns:

Dupa ce ti-am citit intrebarea, DEX-ul meu s-a aruncat pe geam.