| briquette a întrebat:

:-s Am auzit ca sunt 2 masini negre parca, si o ambulanta fara nr.de tel care rapesc copii pentru organe si ii lasa morti cu bani pentru inmormantare:-s cica sunt rusi si au fost gasiti copii prin zonele: parcul Plumbuita, Obor (azi dim), mall, morarilor, baiculuistraight face!

imi e tare frica:-s si cred pentru ca, la cazuul din mall este vorba despre nepotul vecinei melestraight face!
voi ce spuneti?:-s

3 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Sti ce e dureros ca poate o familie s`a chinuit sa faca un copil si chiar si`l doreau, iar acei oameni vin si fura de langa acei oameni insesi viata lor.Animalele acestea ar trebui condamnate la moarte.
In cazul meu o prietena a fost prinsa de niste inculti din acestia iau fost furate organele si ingropata pe plaja.
Fi atenta si ai mare grija orice ti se pare suspect sa denunti la politie.

| herbalist a răspuns:

laughing ha ha am mai auzit d astea

| Teiu a răspuns:

Gandeste-te ca e plina lumea si implicit tara de astfel de oameni. Sincer, nu am auzit de acest caz, insa chiar daca e adevarat ca rapitorii folosesc doua masini negre si o ambulanta, eu m-as feri de orice masina suspecta. Asta pentru ca, dupa cum am spus, nu cred ca sunt singurii. Si daca ar fi, cred ca ar mai schimba masinile ca sa nu fie prinsi asa usor. E trist ca se intampla asa ceva. Numai prin filme vezi chestii din astea si viata bate filmul! Condoleante vecinei! Tu sa ai grija sa nu ramai singura pe strada noaptea, dar nu-ti forma o obsesie din asta. Succes! happy