| kitty00 a întrebat:

Sa facem cunostinta :3 (partea a II-a)! In ce clasa sunteti, care e materia voastra preferata? Ce urati cel mai mult la scoala?

8 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

In clasa 10, materia prefereata ar fi biologia si romana. Ceea ce urasc la scoala este profesoara de franceza care are 50 de ani si se imbraca ca o pitipoanca si se macheaza foarte tare si are un comportament de tot rahatu. A si colegii tampiti care vor sa impresioneze facand misto de altii.

| zurick a răspuns:

Clasa 6, urasc engleza, fizica, biologie, restul materilor nici nu-mi plac nici nu le urasc, aaa si ma descurc putin pe la mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa a IX-a.
Materiile preferate: istoria, geografia, limba română şi limba engleză.
Nu neapărat că urăsc, dar nu m-ar deranja dacă ar fi călcaţi de o maşină directorul adjunct şi profesoara de logică.

| Andrey3oo7 a răspuns:

A VI-a; Sport laughing; Mate, Fizica si lumea cretina

| kitty00 explică (pentru Andrey3oo7):

Daca ai face fizica [,] cum o facem noi... Iti zic sigur ca nu o vei mai uri.

| Andrey3oo7 a răspuns (pentru kitty00):

Sper...

| zurick a răspuns (pentru kitty00):

Dar cum o faceti voi?

| MetalheadSatan666 a răspuns:

A VII-a, imi place matematica love struck, urasc fizica si biologia, profa de bio si de romana.