| iiRadu a întrebat:

Sa incep cu Incetisorul si sa termin cu Binisorul...
Salut, am o prietena dar e cam distanta, de cucerit e usor, (la felwinking ca majoritatea fetelor laughing.
Ei bine vreau sa ii fac un cadou dar m-am gandit la multe codouri...
Voi ce fel de cadouri faceti?!?
Voi ce parere aveti? Ce cadou ar fi potrivit rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| yoana_5239 a răspuns:

Fetele nu sunt chiar asa usor de cucerit oricum trebuie sa fie ceva simplu dar totusi din suflet gen un colier cu inimioara sau o carta daca ii place sa citeasca dar sa nu uiti de flori

8 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Si ce pl m te umfla rasu asa>? cu toate emticoanele alea "winking laughing rolling on the floor". Pai si la ce gagicar esti tu ai nevoie de cadouri?

| FastAndFurious a răspuns:

Si ce e de ras?
O sa ti se raspunda cam la misto dupa ce si cum ai scris" distanta dar uspr de cucerit" bla bla.

| Pozitivciik a răspuns:

Pai fai si tu un cadou care sa iti ridice zimbetul pe buze, adica o jucarie de plus ceva comic, sau ceva care doar sa te uiti la acel lucru si sa te rizi, si parca tii greu sa intri intr-un magazin s te uiti la lucruri)
Succes!

| olimpia69 a răspuns:

Un vibrator happy

| iiRadu explică (pentru olimpia69):

E si asta o varianta laughing

| mjsevens a răspuns:

Citzi ani are prietena? Vezi cei place cel mai mult si daca tot merge vb de prietenie intre fete eu sunt la sigur ca ceva in comun aveti si va deschidetzi secretele.Atunci fa concluzia la ce am spus eu. Gindeste la cadou!