| anonim_4396 a întrebat:

Să spunem că vreau să iau un tratament cu testosteron (not true) iar eu sunt încă în perioada din pubertate în care nu îmi pot stăpâni vocea, mai ales când cânt. Dacă aș lua acest tratament, vocea mea ar deveni mai 'stabilă' sau are doar efecte fizice?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai menționat vârsta.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

14 ani jumate

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Un aatfel de tratament la vârsta asta trebuie să fie recomandat de un medic.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Eu te intreb ce s-ar intampla daca as lua tratamentul asta, nu spun ca vreau sa il urmez, stiu riscurile

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești prea tânăr pentru astfel de tratament.

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Ca și mai devreme, eu te întreb ce s-ar întâmpla dacă aș lua și să zicem că ar funcționa, nu îți spun că vreau să iau