| georgiana37 a întrebat:

Sa va spun o "mica" intamplare de'a surorii mele

sora mea s-a cunoscut cu un baiat tot pe net. ea avand atunci 17 ani iar el 21.
in fine. a aflat si mama si tata.
pana in ziua in care s'au intalnit.
ea din greci jud tulcea. el bucurestean cu fite.
el se ocupa cu luptelke de strada ceea ce sora mea nu stia.
ajuns aici a inrat in vcasa. parintilor i s-a parut a fi de treaba.
acum mentionez ca sora mea era inca virgina si el e foost baiatul cu care si'a incepu viata sexuala.
totul bine si frumos timp de 7 luni aici incluse si cele in care s'au cunoscut p net si in acest timp ea a ramas insarcinata.
copilul a ramas.
au facut cununia civila si dupa botezul in aceeasi zi.
ei stateau intr'o casa cu chirie. parintii lui aveau casa dar aveau probleme cu camatarii si sa ca aceea casa a lor a fost luata de camatari.
sora mea acum stie de chestiile astea cu luptele cu camatarii ciu curvele etccc
el acum e plecat in germania cu gandiul sa le indeplineask lor visele. dar asta ramane de vazut.

cum vi se pare intamplarea?
astept pareri.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mcrenma a răspuns:

Interesant. Ar fii bine sa isi poarte de grija.

| ale_4786 a răspuns:

Cine stie cu ce se ocupa el in Germania raised eyebrows. In rest interesanta povestea happy.

| SexyChick a răspuns:

Pai e asemanatoare cu ce mi se intampla mie
doar ca eu inca nu m-am vazut cu el laughing

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Ar fi trebuit sai spuna ce probleme are inainte de a se casatori cu ea si poate ar fi inteles ca nu e pentru ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce teapa si-a luat sorta, cica sa-i indeplineasca viselelaughing a lasat-o insarcinata si i-a spus pa pa man...nu mai are ce facelaughinglaughing