| madalina_9498 a întrebat:

Sa zicem asa fac cunostinta pe mess cu un baiat...imi place de el si vreau sa ne vedem... iar el nu va face pasu asta. eu ce trebuie sa fac cum sa ma comport sa ii dau de inteles ca vreau sa ies cu el?

3 răspunsuri:
| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Pai stiu ca suna cam gay scuzati limbajul, dar incearca sa-i spui sa fie sincer cu tine si sa nu`i fie rusine, promite`i ca nu razi de el sau ceva de genu. Daca nu iese pe parcursul a 2 zile de rugaminte.Este rugat sa fie dat "in judecata" ( daca m`ai inteles).

| Ralukutza_5288 a răspuns:

Intreaba-l tu! Nu trebuie sa astepti sa se coboare de la cer si sa te invite! Iti zic ca cel mai bine e daca il inviti tu! Suna-l si spune-i "Tu,eu, sambata->COFETARIE"laughing! Nici chiar asa, dar suna-l si intreaba-l!winking

| ralfy123 a răspuns:

Spune-i direct in fata sau pe mess si te va intelege! Iar cand vei iesi cu el daca iti place de el trebuie sa-i spui prin cuvinte dar sa nu inteleaga altceva! Bafta! Funda?