| Evelyne14 a întrebat:

Sa zicem ca imi place de un baiat de la mine din liceu. Suntem amândoi clasa a 9-a si mereu când trecem unul pe lângă celalalt ne uitam lung si imi zâmbeşte.mi-a dat like la toate pozele de pe facebook. Nu stiu ce sa cred.adica as astepta cumva ca el sa faca primul pas si totusi cum as putea sa ma bag in seama cu el?

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Vorbeste cu el, e cel mai bine. Da-i de inteles ca si tu il placi.

| Riderx1 a răspuns:

Faza funny e ca el asteapta sa faci tu primul pas, si tu astepti sa faca el primul pas...se numeste orgoliu...incercati sa vorbiti pe facebook, intalniti-va la o vorba, suc, ceva

| HisGirl a răspuns:

Eu zic sa vorbiti pe facebook!