| klaudiu2009 a întrebat:

Sa zicem k sunt o blonda una bucata 7 stele si vreti sa ma cuceriti. sa ma abordati... cum ati face`o? laughing rolling on the floor

8 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ce sa zic... Nu ma omor dupa blonde, dar, pentru tine, hai sa incerc. As incerca sa fiu in preajma ta, sa stam de vorba, sa vad cum esti si sa vezi cum sunt, as flirta, ti-as zambi, ti-as complimenta ochii, parul sau orice de deasupra gatului (ca sa nu crezi ca vreau doar zbenguiala de 7 stele, desi probabil asta as vrea), te-as face sa razi si sa te simti relaxata in preajma mea. In functie de ce ai si in capsor si la ce iti zboara gandurile (daca sunt feti frumosi sau ilene cosanzene), pe urma o sa ma cauti tu. Garantat.

| psiholoaga a răspuns:

Klau, bi. tongue

| CrucifiedCountess a răspuns:

7stele? nu-i cam mult? si la 3 e scump.nu ma bag...

| urbanghost a răspuns:

Presimt eu ca nu arati asa precum zici laughing
Eu nu te-as aborda nicicum, as incerca sa fiu natural cum sunt de obicei.winking

| MarYoBenucci a răspuns:

Daca esti fitoasa iti dau peste nas imediat laughingwinking daca esti "naturel"hee hee incerk sa te abordez q tehniciile mele laughing un raspuns ssimplu fara detalii nu-mi place a ma komplik tonguewinking

| justi a răspuns:

Iti dau 1000 de lei si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e intrebare de baraj laughing nu ma bag ca nu's pe invers laughing

| klaudiu2009 explică:

Psiholoaga esti lesby mai?laughing