| anonim_4396 a întrebat:

Saaalut. Am inceput un carnetel pe care as vrea sa il ofer iubitei mele. Are in jur de 80 pagini iar eu nu mai am idei ce sa scriu in el laughing. Am scris motive pentru care o iubesc, motive pentru care sa se iubeasca, alfabetul iubirii noastre etc...si as mai vrea niste idei. Cu ce sa umplu paginile?

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Bancnote de 50

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

80 de paginilaughing))))
îmi vine să vomit

| deniiiisa4 a răspuns:

Hai sa te ajut un pic, scoate pozele și lipeștele, scrie părerea, povestea ta despre poze, exemplu ați fost la o cafenea și ai poze scoatele la imprimanta și spune ce simțeai tu în momentul de fata pentru ea, sau scrie despre prima întâlnire, ce credeai despre ea atunci și ce crezi acum, povestește i momentul în care ți-ai dat seama ca o placi, ce faceai când s-a aprins flacără pentru ea, chestii din astea și pune multe poze pentru ca ea își va aduce aminte de momentele frumoase dintre voi și poți lăsa loc liber pentru alte poze care sa le lipească ea dar poți face un contur unde sa fie pusa o poza de iubita ta
Sper ca te-am ajutat, scuze de greșeli ca am scris repede

| someonesomewhereee a răspuns (pentru deniiiisa4):

Mulțumesc, nu m-am gândit la asta.happy