| lovelyii a întrebat:

am nev urgent la ora de mate >- info sa fac o prezentare pe powerpoint va rog mult sa-mi dati un site sau ceva de unde pot downloanda powerpointu si cum se face o prezentare ( eu am incercat sa-mi downloandez powerpointu dar imi da ala viewer si eu nu vreau ala ci acela unde pot creea prezentarea ) mersi dau fundahappy

1 răspuns:
| deuceD a răspuns:

Http://www.brothersoft.com/microsoft-office-2003-169273.html
E tot office-ul 2003 SP2, sunt tote programele, Microsoft World, nclusiv Power Point! BAFTA!