| Lauralauratrusca a întrebat:

Ce parere aveti despre farmece si vraji? Credeti ca exista? Cunoasteti povesti? Ati fost martori? Astept pareri, experiente

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant prostii, nu exista.

| SkyPilot a răspuns:

Poti urmari experienta Oanei Zavoranu! Cred ca si ieri a fost la stiri.
Laura, am remarcat si intrebarea ta de ieri si punand lucrurile cap la cap nu imi place de loc ce vad, cu atat mai mult cu cat ai si responsabilitatea unui copil. Ai fi de acord sa vorbim pe privat?

| Lauralauratrusca explică (pentru SkyPilot):

Da..cu cea mai mare placere. iti multumesc

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac mereu farmece.Niciodata vorbele altora nu m-au descurajat. Execut farmece diversificate.De la ceapa taiata si pusa in pragul usii, pana la incantatii facute pe trecerea de pietoni pe la orele 17:00 cu presulet de acasa.
Ma interesau banii mereu si nu ii mai suportam ca ii pierd, irosindu-se pe nimicuri.
Hai sa-ti dau cateva.
1.Cum sa faci bani?
Dimineata, inainte sa iasa soarele mergi dracului la munca.
2.Cum sa te placa cineva?
Nu mai povesti la metrou ce-a facut Suleiman, ca poate pe unii nu-i intereseaza.
3.Cum sa te feresti de necazuri si accidente?
Beleste ochii! Stii vorba aia, "unde nu-i cap, pacat de picioare si prezervativ!"
http://www.tpu.ro/......rea-sa-ma/
Asta ca sa stii cat sunt de dedicat cand iti scriu, daca vrei poate ne intalnim vreodata la o..., ooo...huh, cutie SIGILATA de suc!?! E ok?

| gingergirl1 a răspuns:

Exista,se leaga daca crezi in ele dar sunt niste lucruri la care "participa" satana, deci mai bine stai departe de asa cevawinking

| SebastianCMT a răspuns:

Exista, dar trebuie sa mergi la preot pentru ca farmecele sunt facute din cate stiu de niste persoane care umbla cu dracu laughing)

| Lleisha a răspuns:

Farmecele exista. Da stiu cazuri. Foarte multe chiar. Sunt acelea cu mercurul, cu ghemotoace de par care merg dupa oameni, laturi vrajite - daca vei calca in ele tit merg foarte rau, ate legate de poarta - dai sa le indepartezi si se leaga la loc, perne in care nu intra niciun obiect ca sa le dezumflezi.