| selenagomezz a întrebat:

Sal am ourworld si mai am un cont de pe care imi trimit cadouri plz ajutati-ma plz plz plzzzzzzzzzzzm deci intru sa imi iau cadou da nu mi-l cumpara zice tank you... ca si cm l-am cumparat dar gems am tot atat si gift nu am plz ajutati-ma ce sa fac mersi funda+vot mersi

1 răspuns:
| MrsPink a răspuns:

Nu ai lvl suficient sa trimiti lvl minium de pe care poti trimite este lvl 25 si ascultama ca stiu ce zz am 5 conturi si joc de 2 aniwinking