| Andrey222 a întrebat:

Sal eu am 14 ani si am sfarcurile scoase, si mie cam rusine deuneori sa ma dezbrac cand merg undeva cu baieti la o baie ceva la un strand ceva.Cum as putea sa am si eu sfarcurile ca ceilalti baieti?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,si?
Spune-le ca e dovada de virilitate si adu-l la mine pe ala care nu te crede!
Toti vor dori sa-ti semene!
Invata sa transformi dezavantajul in avantaj!
Minte sa ai!
Bafta!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Lool. Prima data am crezut ca ne cere parerea o fata,dar cand ai zis ''cum sa am si eu sfarcurile ca ceilalti baieti'' mi-am dat seama ca esti baiat.
Presupun ca tu esti mai plinut. Ce ar fi daca ai face exercitii zilnic,flotari,abdomene etc si ai mai lasa fulciurile, fast-food-ul?
Daca ai vreo sala de forta in oras/sat la tine du-te si fa in fiecare zi, ca sa iti tonifici sfarcurile. big grin