| msonegirl a întrebat:

Sal'tare. Hey ce faceti? Cum va bucurati de vacanta? Haideti sa povestim intamplari din vacanta... ce va placut voua pana acum cel mai mult in aceasta vacanta?

Eu am calatorit mult, m-am distrat...si daca ar fi sa povestesc as plictisi unele persoane.

Deci? Voi?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Munca, disctractie, lovehee hee
Acum, e timpul sa ma retrag in carapace pentru meditatii.Mai ales ca ploua. Poate mai pun si eu mana si mai fac o tema, doua.Ca de astea slava Domnului nu duc lipsastraight face

| AshuraElric a răspuns:

Daca tie ti-e frica sa nu ne plictisesti nu-i nimic o facem noi laughing...eu una pe la mare mai mult decat acasa big grin, partea deloc frumoasa e ca am refuzat trei oferte de tabara (foarte interesante)pentru a-mi permite inchirierea unui apartament (aproape de liceu),''mi-am'' reparat calculatorul (nu de alta dar melcul era mai rapid decat el) simteam ca innebunesc zilele astea fara PC (tin sa mentionez ca eu ma relaxez citind tot felul de creatii de pe net)ce chin. A plouat cam mult dar acum marea e mai primitoare ca oricandhappy, in rest chestiute ale adolescenteilaughing

| Zmeura a răspuns:

Buna! Bn u? Pai vara inca nu s-a terminat, inca mai am mult ede facut dar cel mai bun lucru mi s-a intamplat la inceputul veri cand am intalnit un baiat cu totul special si care ma place(si eu il plac) si faptul ca prietenia mea cu cele mai bune pretene a devenit mai apropiata.