| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si am o fata in clasa pe care o plac de multi ani, am aflat de la prietena ei cea mai buna ca ma place dar asta nu e tot, m-ia mai zis ca ii mai place si de alt baiat din clasa care il cheama Adi. Lui Adi nu ii place de ea si e trista. In ultima vreme nu ma mai baga in seama si incepe iar sa se bage cu Adi : CE SA FAC CA SA MA M-AI PLACA?

Răspuns Câştigător
| Patryk_9893 a răspuns:

Tu doar o placi sau simti ceva mai mult petru ea? daca da gindeshtete o noapte bine apoi a 2 zi eatzi inima in dinti si du-te la ea. spune-i tot ce simti si ceva de genu : nu doresc sa te pierd imi ieshi foarte draga as dori sa fii amea. asta intotdeauna funktzioneaza.da daca nu; tu ai doar 12 undeva la 12, 13 ani ai sa placi mult mai multe fete si poate ea va avea doar pe unu.pe tine.dar alege fete dio sama cu tine sau mai mica crede-ma e mai bine.eu sincer m-am indragostit de 4 ori si atunci fetele erau mai mari ca mine sh toate relatziile noastre nu sau terminat cu bine happyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

7 răspunsuri:
| Gabriel1 a răspuns:

M-ai in-tai f-a sa te pla-ca gram-at-i-ca.

| DUTCH a răspuns:

Ce curva

| Fr33Styl3R_4665 a răspuns:

Daca spui ca si ei ii place de tine, nu mai astepta... ia-ti inima in dinti si du-te la ea, pana nu o pierzi si vei regreta apoi.

| Patryk_9893 a răspuns:

Si inca una. fauo geloasa atunci te va iubi mai tarewinking

| radubrasov a răspuns:

E curva, las-o!

| xonia_3039 a răspuns:

Pai spuneii ce simti tu pentru ea iar eea va veni singura la tine

| Loovebeiiib a răspuns:

Fi alaturi de ea cand e trista.si daca chiar ii place de tine, nu inteleg de ce mai astepti!:d