| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si am o fata in clasa pe care o plac de multi ani, am aflat de la prietena ei cea mai buna ca ma place dar asta nu e tot, m-ia mai zis ca ii mai place si de alt baiat din clasa care il cheama Adi. Lui Adi nu ii place de ea si e trista. In ultima vreme nu ma mai baga in seama si incepe iar sa se bage cu Adi : CE SA FAC CA SA MA M-AI PLACA?

6 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

În primul rând acestei fete nu cred că-i place de tine pentru că dacă te plăcea, te băga în seamă mai mult. Poţi să încerci să discuţi cu ea, să vadă că ţie îţi pasă de ea, s-o susţii şi să o inviţi la un suc. să stai mai mult cu ea. oferă-i cadouri. evită să tot o alinţi. (DEVINE ENERVANT)batting eyelashes Dacă apar rezultate poate ai totuşi şanse la ea, numai că spuneai că îl vrea pe Adi. Dacă îl preferă pe el, las-o să-l ia oh go on. Şi aşa o să mai apară şi alte fete în viaţa ta. Acum eşti destul de mictongue BAFTĂ

| Alexa_8901 a răspuns:

Incearca sa gasesti subiecte care o intereseaza.chestii de fete.incearca sa vorbesti cu ea sa-i atragi atentia.invit-o la un suc.fa-i complimente! O sa se simta binebig grinFa-i mici cadouri.nu stiu! succesc

| EmilyT a răspuns:

Eu cred ca ar trebui intr-un fel sa fii mai Gentleman`, sa-i acorzi mai multa atentie, sa comunici mai mult cu ea, sa petreci mai mult timp cu dinsa. Poate intr-o zi va intelege ca nu are rost sa se mai uite la Adi...Si mai ales ca va placeti ambii.Mult Succes!

| FreeForYOu a răspuns:

Salut delan, sincer nu te descurajez, dar cred ca la 12 ani nu poti avea o relatie serioasa, acum sa fim seriosi la varsta de 12 ani probabil esti clasa a 5-6-a.Ce ai de gand sa faci daca o sa reusesti sa o "Cuceresti" sa mergeti la joaca impreuna? Hai ca sa iti dau un sfat eu zic sa mergi direct la ea si sa ii zici ce simti(mai ales daca stii ca te place ) si de acolo se rezolva singur lucrurile.BAFTA!

| bomboana_4134 a răspuns:

Cucerestio,daruiestei vo ceva, cheamo la o inghetata!

| nenea_2481 a răspuns:

Ma piticu porno fa16 si mai vorbim