| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am o problema destul de urgenta:Ma jucam si am dat restart ca mi se blocate dupa asta cand sa ma conectez imi zicea dada eroare 651 si zicea ca nuemel sau paroal nu-s bune, nu e prima oara dar cand mai incercam ma conecta acum problema e ca mi sa conectat dar imi apare ca am viteza 1Gbps dar eu am 100mbps e posibil?

5 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Ceee?

| prizeFTW a răspuns:

Să mă trăznească dacă am înteles ceva din întrebarea ta.Mai pune-o odată, dar nu te grăbi, scrie corect că nu se întelege.Te'aş ajuta dar nu înteleg.

| d3javw a răspuns (pentru prizeFTW):

Îmi da mereu o eroare când mă conectez la RDS... zice Veryfing username and password:Error 691:Acces was denied because the username and/or password was invalid on the doomain după câteva încercări mi se conectează.dar uneori nu se m-ai conectează.

| prizeFTW a răspuns (pentru d3javw):

PFF.Sună la cei de la internet şi spune că ai un deranjament.O să vină şi te ajută ei.Altfel nu văd altă cale.Îţi doresc tot binele din lume!
Sper că te-am ajutat!
Pa-pa.happy

| wrath007 a răspuns:

Du-te la service