| Flafy1920 a întrebat:

Sal TPU. am si eu o intrebare: cum ma pot lasa de fumat? fara pastile sau alte alea. asa o incurajare sau ceva de genu! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MarryRose a răspuns:

Depinde cat de des fumezi. Eu am reusit sa ma las usor deoarece nu fumam doar de 2-3 ori pe saptamana, poate chiar mai rar. Te poti lasa, in primul rand sa le reduci: daca fumezi zilnic mergi pe 1 la 2-3 zile. cam asa si mai rogi prietenii sa "iti dea peste mana" cand vrei o tigara.
Eu iti doresc succes si te felicit ca ti'ai dat seama ca acest viciu este gresit si nesanatos:* Bafta! :*

2 răspunsuri:
| redtulip a răspuns:

Http://stirileprotv.ro/......igari.html

poti sa te uiti la acest filmulet si sa iti vezi plamanii pe viitor, alegi mai departe cum ii vrei...pe cei roz sau pe cei negri...

| iasminutza_2656 a răspuns:

Poi daca nai dorinta sa te lasi n-ai cum, si eu am fost in cazul tau si am reusit sa ma las. Gandeste-te ca nu-ti fac bine si costa si bani atunci cand simnti nevoia sa fumezi
Sper ca ti-am fost de ajutor