| Congelator a întrebat:

Sal TPU. Care este cea mai nebuneasca chestie pe care ati facut-o in ultimii 5 ani?

8 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

M-am asezat pe marginea unei prapastii. Imi atarnau picioarele deasupra ei, peretele fiind aproape vertical. thinking
Probabil era o inaltime de 10 etaje? Nu foarte mult, dar senzatia a fost interesanta.
Nu-mi aduc aminte ceva mai "nebunesc", acum.

| R0R0 a răspuns:

Sunt fata cuminte...
Nu fac chestii nebunesti laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit şampon fără balsam. smug

| Madesz a răspuns:

Era iarna, toate bune, până când o verișoara mi-a dat o provocare să sar de pe casă în zăpadă. Bun. Am acceptat. Am sărit, și am aterizat pe câinele meu și pe altă verișoara de 5 ani. happy (iarna asta ) Yoy, multe amintiri laughing A, da. Eu cu gașca, stăm aproape, suntem apropiați, și mergem împreună acasa. Și o colegă mai nebună mergea cu spatele, și a venit dintr-o mașină ( care stătea pe loc). după s-a întors a văzut masina și a dat cu pumnul în ea ( pe ritmul,, ba dum tss " și la,, tss" a dat cu pumnul ) laughing a pornit alarma și am țipat (cel puțin eu ) ca disperații și alergam tot ca disperații laughing era și 9 noaptea, ne întorceam de la școală, și așa, e o tradiție la noi, Diana și Stefania dau cu pumnul în masina și alergăm. Ne-am pus și un nume : Mafia Pufarinelor laughing) a, stai. avea omu' camere de luat vederi. Ne-am zis eu după ce am observat, și ne-am pus toate glugile pe cap laughing Funda?

| cumimifaccontpetpu a răspuns:

Salut, congelator!
Eu acum cinci ani nu prea stiam bine ce inseamna viata...Dar asta avea sa se schimbe dupa ce am inceput sa urmez tratamentul recomandat de parintii bunicilor mei de la brazilia. Treaba sta in felul urmator: o data pe zi (exclus in zilele de joi) trebuie sa te indrepti spre raftul din bucatarie unde iti depozitezi sticlutele cu aracet. De acolo ia uleiul de ricin si da-ti cu el pe tample pana cand auzi o pocnitura. Apoi du-te inapoi si ia doua lingurite de aracet cu tine ( le poti tine chiar in buzunar). Cand te simti demoralizat, pur si simplu inghite lingurita cu aracet ( doar aracetul).
Atentie, exclus joia. Sper ca te-am ajutat.

| Congelator explică (pentru cumimifaccontpetpu):

Am inghitit joia aracetul sad Ce o sa se aleaga de mine? Ajung in iad? sad

| FunnyLife a răspuns:

Cel mai nebunesc pe care mi-l amintesc: am dansat gangnam style pe trecerea de pietoni pe rosu. Am fugit de politie pentru ca am sunat la interfoane si pentru ca am trecut pe sensu giratoriu. Cam asta e tot

| Alina_Alx_Allexia_1955 a răspuns:

Vara trecuta am fugit de acasa pentru ca vruiau sa imi ia cateluşa si plecasem la casa dela tara si a 3 zi cand mau gasit parinti stateam si ma uitam ca la felul 14 si la un moment dat l-am ciupit pe tati credeam ca doar mi se pare pentru ca doar se uitau la mine nu vorbeau si cand l-am ciupit pe tati a tipat doamne ce m-am speriat