| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca un baiat 1, 65 inaltime si 43 kg e normal pentru varsta de 15 ani?

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Aproape normal, la ceastă vărstă, dar mai trebuie să mai pui ceva kilograme pe tine.

| Azµre a răspuns:

Esti normal stai linistit ai timp sa te dezvolti pana la 18 ani lejer! nu trebuie nici sa te ingrasi, nici sa slabesti! totul la timpul lor daca acu te ingrasi s-ar putea sa ai probleme mai tarziu. In principiu esti bine la varsta ta o sa mai cresti o sa te ingrasi in timp, o sa fii baiatul "fatal" si fara mistowinking

| Ţăpeşu a răspuns:

Ar trebui sa ai 55 de kile.

| harri2000 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1, 60 si 50 de kg