| Rebekah1664 a întrebat:

Daca beau multa apa si mananc mai putin si rar slabesc? sad

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mda, teoretic, ar trebui să slăbeşti happy

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta nu-i treaba ca bei apa e ok,dar si metabolismul va arde mai putine calorii si pofta de mancare va fi foarte mare si apoi te vei ingrasa foarte usor,manca carne de pui, porc, peste ca tine mai mult de foame, manca legume low carb brocoli, varza, salata, morcovi, rosi poti manca toata ziua legumele astea ca nu te ingrasi ca sunt foarte low carb suta de grame de rosi sunt 4 grame de carbo putin,nu isi termina sanatatea din tinerete multe persoane au murit din cauza foametei, cauta foamete moarte fotomodele sa vezi, poti manca orice carbo, proteine, grasimi dar cu limita, un snitel, o bucata de slanina cu limita, nu treci peste 2000 de calorii si va fi ok

| lpavel a răspuns:

Nu manca mai mult de 3 ori pe zi si fa ceva efort fizic, asa slabesti, nu mananci si bei si astepti sa slabesti happy

| R0R0 a răspuns:

Depinde si ce mananci. Daca mananci mancaruri care nu au atat de multe calorii, e si mai bine.

| Aberdeen a răspuns:

Trebuie să mănânci puțin și des, ca să slăbești. Și să bei multă apă, dar să faci și efort fizic. Succes! big grin