| Spitz10 a întrebat:

Sal TPU.Dau funda.Am nevoie de ajutor.Anul asta s-a mutat un baiat la mine in clasa.Baiatului ii place de o fata tot de la mine din clasa, cu care odata impreuna.Am rupt legatura fara motiv.Ea inca are sentimente pentru mine si si eu am sentimente pentru ea.Dar nici nu ii displace ca baiatul se da la ea.Intrun fel ma cam supara asta, mai ales ca baiatul e irlandez, chiar daca nu arata asa bine ca mine.Si cand il vad pe fraierul ala ma gandesc cand stateam impreuna in banca, ma ajuta, vorbeam pe mes.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Vorbeste cu ea si explica-i ca inca mai tii la ea.

| Spitz10 explică (pentru JustRoxanne):

Nu prea cred ca merge.Si cand eram impreuna stateam mai mult la distanta.Mai bine las asa si iti dau funda.

2 răspunsuri:
| Dya_Na_Grigore_1998 a răspuns:

Am si eu nevoie de ajutor de ce spatiul romanesc se mai numeste carpato-dunbiano-pontic