| GuessWho_8056 a întrebat:

Sal TPU, ia spuneti-mi si mie de ce mi se "mananca" memoria din parttia C, cand am bagat windowsul (aprox. acum o luna) mai aveam 1, 5 GB liberi din 4 straight face mai este ceva, windowsul si toate cele ocupa maxim 1, 5 GB, eci ar trebui macar sa am spatiul 2 GB, Pls help happy
P.S : mai am liber 4 MB

3 răspunsuri:
| doubleweb a răspuns:

Windowsul nu este numai in folderul Windows din partitia C, el are foarte multi registrii. Fiecare program are registrii...

| Myhayta1998 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am rezolvat-o cu un program, ma gasesti la idul mihaita_game