| AlexGabbay a întrebat:

In primul rand sunt baiat (stiu ca va dati seama de la nume dar mai stii.),m-a mancat undeva sa ma iau pe abdomen cu benzi cu ceara,m-am dat cu o crema dupa dar degeaba, mi-au aparut ca niste cosuri idioate in piele (nu, nu bubite mici de iritatie), care se tot infectau dupa ce le faceam...de scapat am scapat de ele,ca nu ma mai iau cu benzi,doar cu aparat de tuns corporal,dar mi-au ramas niste semne urate rau de la ele, care se inrosesc cand transpir, sunt foarte inestetice, le am de vreo 2 luni si tot nu dispar, am citit undeva ca trebuia sa ma dau cu o crema regeneratoare.Ce crema imi recomandati? Tin sa precizez ca m-am dat cu una restructuranta si nu s-a intamplat nimic... FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Si nu vad care e problema ta. Daca are o problema ce voiai sa faca? Asta nu e un site unde vi si intrebi cand ai o nelamurire/o problema? Daca tu nu esti in masura sa-l ajuti nu vad de ce vi aici si-l critici. Mentalitate de romani...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti baiat dar gandesti ca o fata.Adica intai faci prostia si apoi vii si intrebi.Penibil!

| AlexGabbay explică (pentru darrio2007):

Ce prostie am facut? M-am epilat, mi-am dat cu crema dupa cum se face, dar surpriza mi-au aparut alea, nu vad unde-i prostia

| AlexGabbay explică (pentru Adry05):

Avand in vedere ca ai cel mai ok raspuns, si o sa testez o crema de la o firma pe care am mai incercat-o(deci nu mai am nevoie de ajutor), tu primesti funda happy

| Adry05 a răspuns (pentru darrio2007):

Si nu vad care e problema ta. Daca are o problema ce voiai sa faca? Asta nu e un site unde vi si intrebi cand ai o nelamurire/o problema? Daca tu nu esti in masura sa-l ajuti nu vad de ce vi aici si-l critici. Mentalitate de romani...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la un dermatolog sa iti recomande creme, ca poate te mai dai cu ceva asa dupa ureche si agravezi situatia.

PS. De ce oare ai fi vrut tu sa te epilezi pe burta?

| AlexGabbay explică (pentru suntserios):

Pentru ca ''e abdomen nu burta'', si nu vreau la dematolog, ca am mai fost odata si ''au facut teste pe mine'' laughing mi-au dat niste creme din franta sa le testez