| Alle12ab a întrebat:

O intrebare stiu ca la bac nu ai voie cu telefon, intrebarea este: il las acasa? Sau le putem lasa pe acolo

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

La mine la liceu s-a amenajat o clasa speciala in care erau doi profesori care aveau rolul a ajuta elevii sa depoziteze bunurile. Intrai acolo cu buletinul, erai trecut pe o lista, ti se dadea un sac de gunoi, puneai tot ce aveai in el (telefon, chei, bani, etc.), se lipea o eticheta, iar la finalul examenului te intorceai si primeai totul inapoi. Cam asa ar trebui sa se procedeze si la voi la liceu.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa-l inchizi si sa-l predai profesorului care supravegheaza clasa la examen.

| danutzu96 a răspuns:

Puteti lua telefoanele cu voi si le lasati in sala de bagaje. In cel mai rau caz il lasi supraveghetorilor daca ai intrat in sala cu el. Daca il iei si il lasi in buzunar poti fi eliminat din examen chair daca nu ai copiat cu el.

| Divy a răspuns:

Îl iei cu tine și îl lași în buzunarwinking