| LostName00 a întrebat:

Buna,am o intrebare pentru fete! Am 13 ani si port sutien, dar doar la scoala, acasa nu port! Intrebarea mea este e daca mi-se pot lasa sani daca port doar la scoala!

Răspuns Câştigător
| simiy a răspuns:

Sanii tai inca cresc daca ai 13 ani si ar fi mai bine sa porti sutien in timpul zilei nu numai la scoala.

| LovellyAngel a răspuns (pentru simiy):

Tu nu esti normallaughing. De ce ar fi mai bine sa poarte si in timpul zilei? Sa i se stopeze cresterea? Ce minte au unii frate, nu puteti gandi logic si pe deasupra mai dati si sfaturi de 3 lei.

4 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Si eu fac la fel, si am tot 13 ani. Nu am de gand sa stau incomoda in casa.

| iuliacarina a răspuns:

Si eu am tot 13 ani si nu port sutien aproape deloc.Folosesc bustiere.Sunt mult mai comode si muschi nu iti slabesc.

| mamaruta22 a răspuns:

Parerea mea este ca sanii orice ai face, tot se lasa in timp. eu am purtat non stop sutien si nu mi s-au lasat sanii, decat fff putin, si am 23 de ani. poarta-l cand crezi ca ai nevoie si cand simti tu ca te ajuta la ceva.