| sweetcorinutza a întrebat:

Sal TPU sunt am si eu o intrebare cum pot face rost de bani repede am incercat deja la rude si parinti fara nici un rezultatsad as fi si babaysiter dar nu am la cine laughing) daca stie cineva cum pot face bani 14 anibig grin

Răspuns Câştigător
| haisanu a răspuns:

Paii...depinde pentru ce sunt banii. poti plimba animale, poti matura curti, poti uda florile..etc. sper ca te-am ajutat:* funda?puppy dog eyes

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Astepti sa faci 16 abi apoi lucrezi pe la bar ca chelner sau astepti colindele sa mergi si faci bani.