| Lykan a întrebat:

Sal TPU, tocmai am creat un blog despre varcolaci si as vrea sa stiu cum vi se pare lykanw.blogspot.com daca va plac asa de mult varcolacii cum imi plac mie puteti daca vreti sa-mi da-ti idei deja am cateva dar vreau sa stiu si parerile voastre este posibil sa dau Funda celui mai bun raspuns (daca o sa fie vreunulbig grin)

2 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

Nu ma pricep la varcolaci, dar overall nice blog.

| Lykan explică:

Mersi daca merge bine o sa creez un site si o sa-l promivez cu ajurorul jocurilor