| ZoZoHeart a întrebat:

Sal TpUwinking
Va rog mult cum as putea sa fac sa mearga planul meu:
Merg de 18 Februarie (ziua mea) la Cora si imi cumpara ceva (nu ma intrebati ce, stiu eu) si ma intalnesc la casa cu parintii si fiecare la plateasca ce a cumparat. POarintii sa nu imi zica nimic laughing si sa ma lase sa iau aia.
Oare va merge :O:O?!
Mersi mult~!
Pupici
[Dau Funda Logik] si va rog mult nu raspundeti cu chestii de genu : asculta-ti parintii... sau raspunsuri de-astea stupide

Puuuup!

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Spune`le si tu ca e ziua ta, si vrei sa fie o zi mai speciala, si daca vrei sa-i ierti pentru ce ti-au facut tot anul (vrajeala laughing.) le zici sa iti cumpere aia. big grin
Sper sa functioneze.
pup. :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudat cu parintii ca artrebui sa plateasca tot, dar no as spune ca merge. Apropo eu sunt din 17 Februarie.La multi ani si bafta la planul tau!