| mihai4000 a întrebat:

Sal TPU, voi ce ati face daca nu ati avea unde sa va duceti de revelion si ati sta singuri acasa? raspunsul cel mai bun primeste funda!

14 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Somn, ca doar e o noapte ca oricare alta

| mihai4000 explică (pentru suntserios):

Dar nu e normal pentru o persoana la 18 ani...

| suntserios a răspuns (pentru mihai4000):

Anormal sa dormi atunci nu e, anormal e sa nu ai o viata sociala incat sa gasesti 1-2 persoane macar cu care sa petreci evenimentul.

| mihai4000 explică (pentru suntserios):

Pai daca ele nu vor? eu ce vina am?

| RainmakerX a răspuns:

As chema un prieten ca sa ne uitam la un maraton de filme horror sau ceva...
Gustari, sampanie, lucruri de genul.

Daca nu ai pe nimeni alaturi de care a-ti petreci revelionul atunci te poti uita la filme toata noaptea sau sa te culci.

Stiu ca e ciudat dar ce varianta ai avea?
Este ciudat sa te plimbi singur prin oras in noaptea de revelion deci mai bine stai acasa.

Scuze daca te-am jignit
Succes!

| mihai4000 explică (pentru RainmakerX):

Si daca te intreaba cineva ce ai facut ce ii zici? m-as jigni singur daca as zice asta...

| RainmakerX a răspuns (pentru mihai4000):

Ok. Atunci ar mai fi variantele :
1. Sa-ti petreci revelionul cu parintii.
2. Sa mergi singur intr-un club sau ceva...

Ce sa-i zici? Ii spui ca prietenii tai si l-au petrecut alaturi de familii asa ca tu ai facut x lucru. Nu ai nicio vina ca acei prieteni nu vor sa vina cu tine.

Ce poti face? Ce varianta ai avea?
Nu ai...
Eu de obicei raspund la astfel de intrebari cu "Nimic special... ca de obicei."
Daca ma intreaba ce inseamna asta atunci spun adevarul. Nu ma doare adevarul...Pana la urma ce rost ar avea sa minti? Repet, nu este vina ta ca respectivii nu au vrut sa vina.

| peperonies a răspuns:

Exact planul meu de revelion de anul asta. league of legends e raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil
aș sta pe facebook sau aș vorbi la telefon
foarte inspirat, știu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in anii trecuti, mi-l petreceam la Colosseum. E extrem de multa lume, muzica, oameni care canta, danseaza. nu te plictisesti, ai ce sa faci

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Pai eu cred ca m-am uita la un film bun servind o cupă de șampanie, sau pur și simplu m-as plimba pe o alee și admirind atmosferă, eu după mine aș petrece mai bine revelionul mai restrîns căci după mine e mai plăcut să te gindesti singur la realizările și succesele anului.

| mihai4000 explică (pentru FrumusicaSufletista):

Anului viitor sau anterior?

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Anului trecut și să îți pui un scop pentru anul viitor, adică sa te atajezi te un scop nu de persoane caci ele vin și placă ca alt fel nu ai mai fi singur de revelion

| Stormtrooper a răspuns:

M-as uita la por...
...la portofelul meu si as plange vazand cat de plin de nimic e.