| anonim_4396 a întrebat:

Sal.Vi s-a intamplat vreo data, ca din senin sa va dispara cheful de orice? Adica esti suparat/a si nu vrei sa vb cu nimeni etc! De la ce provine oare acest lucru? Stie careva sa-mi zica si mie! mersi anticipat

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de nenumarate ori. Starea aceasta, dupa cum spunea si roscavitza este indusa de o nemultumire. Nu suntem impacati cu noi pentru ca nu am facut ceva sau consideram ca nu am actionat corect intr-o situatie anume. De obicei prietenii sunt cei mai avizati sa te scoata din starea asta. insa atunci cand prietenii adevarati lipsesc e mai greu. Eu de obicei ascult muzica vesela gen bosquito sau spitalul de urgenta si imi revin.

| fluturas a răspuns:

Chiar acum asa ma simt! nu stiu ce am. adica nu am.nu am chef de nimic, sunt suparata, dc? nu stiu.laughingdar am chef si de glume, si parca imi vine sa plang si sa nu ma mai opresc crying. deci da mi s-a intamplatwinking
nu stiu sigur de la ce provine. de la vreme laughing
poate ii ceva normal.si plictiseala, obosealawinking

| georgiana a răspuns:

Vreme buna, vreme rea trec peste ea...altfel nu simti ca traiesti.

| ina a răspuns:

Glumesti? Mi s-a intamplat de zeci de ori...La mine, acest lucru e datorat depresiei de sezon. Poate ai si tu aceasta depresie.

| OnWeed a răspuns:

Eu de 2 zile ma simt asa si este legat de o fata.