| TearsOfBlood a întrebat:

Vreau sa iau flori unei colege la inceputul scolii si nu prea am de unde prin drumul meu la scoala.O sa merg cu mama la o piata de flori si nu vreau sa ii spun ca ii iau flori colegei mele deoarece mereu imi spune ca nu ii place fata asta ca invata prost si altele.E doar o baba in drum car vinde flori si vreau sa iau de la ea dar nu sunt sigur ca va fi acolo lunea.
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

II zici ca mai iei un buchet pentru o profa care s-a purtat frumos cu tine in timpul scolii. laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca vrei sa iei la diriginta si la o alta profesoara

| Raawr a răspuns:

Ii spui ca cica te-ai imprietenie in timpul vacantei cu o fata din scoala de la tine, si vrei sa-i cumperi ei ca o simpatizezi, sau ii spui ca ii duci profesoarei. Sau daca nu alta idee, iei florile pe ascuns fara sa stie mama ta nimic, si dupa la o matusa o prietena si ii spui daca poti sa ti florile acolo happy Muah