| AdYtZu_5667 a întrebat:

Sall all am o gaura in ureche si vreau sa-mi fac din ea flesh vreau sa-mi spuenti ce marime de extenter"taper" sa folosesc priam oara? adica am vazut pe anumite siteuri multe marimi si vreau sa stiu cu ce sa icnep daca puteti dati-mi si un site mersi mult

1 răspuns:
| Sunnywaves17 a răspuns:

Mai intai de toate invata sa vorbesti limba romana corect, dupa gandeste-te la flesh.
Daca doresti sa iti faci flesh incet schimbi din doua zile expanderele, incepand de la 3 mm pana la marimea care o doresti tu, procesul de vindecare dureaza cateva saptamani, in care trebuie sa-ti cureti fleshul si gaura pentru a nu se infecta.