| grapefruit a întrebat:

Daca vreau sa fac abdomene flotari sau alte exercitii mereu cam in ce moment al zilei ar trebui sa le fac dimineata seara sau la pranz? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. De regula dimineata faci alergari. Pentru abdomen, lureaza foarte bine. La pranz faci pauza ca organismul sa-si revina. Iei masa si te odihnesti sau te plimbi. Seara faci coarda, mobilitate si abdomene. Inainte de culcare, un pahar cu suc natural. De preferinta mar cu morcov si strugure. Pa! A, era sa uit. Ce putin odata acum in vacanta, bazin. Pa!

| Alexa113 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci dimineata si seara deoarece atunci arzi caloriile cel mai bine.

| YoanaYo a răspuns:

Ar fi indicat dimineata dupa ce te-ai sculat si seara inainte sa te culci happy
In felul asta nu iti deranjezi stomacul big grin (la mine merge laughing)