| gabijub a întrebat:

Am doua variante de exercitii care ar fi mai okay?
1. dimineata- 30 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
pranz- 50 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
40 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
30 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
20 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
10 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
seara- 30 x flotari, crunchuri, genoflexiuni+ 2 min de rotiri de brate
P.S. la pranz faceam pauza intre serii de cate 2-3 minute
2. 7 serii la finalul zilei de https://www.youtube.com/watch?v=j57HMjVM7Is
Mersi anticipat! Dau funda:)))))))))

1 răspuns:
| AndreiGavril888 a răspuns:

De ce nu te duci la o sala de forta, eu personal merg de 2 ani.
Crezi ca faci mare lucru cu rotarile din brat?
Daca o ti asa, iti trebuie in jur dr un an sa vezi cateva rezultate mici