| Mony a întrebat:

Sall am 15 ani si am doar 1.53 in inaltime.ESte normal? Pana la ce varsta se opreste cresterea? Dupa 18 ani mai cresti?(((((as vrea sa mai cresc vreo 7 cm)sad

Răspuns Câştigător
| wuwulica a răspuns:

Dupa 18 ani nu mai cresti, dar pana atunci ai tot timpul. bine, ideea e ca niciodata nu o sa fii o mare inaltime (cal nemtzesc! laughing ). eu am 17 ani si 1 55-1 56. uita-te numai cate staruri sunt micute de inaltime! o groaza! si ce, asta inseamna ca nu au mii de fani in materie de baieti? ha! pana si shakira are 1. 60 sau ceva de genul.

5 răspunsuri:
| Stella a răspuns:

E normal cred

eu am 12 ani si am 1, 65 si parinti mei nu sunt foarte inalti

| Spufff :x a răspuns:

Depinde de cum sunt parintii tai. daca sunt inalti vei mai creste cu siguranta. Eu am 17 ani si am 1, 60 straight face

| Nicole_3441 a răspuns:

Buna!
Cred ca este normal, deoarece, presupun ca si parintii tai sunt scunzi.
De la varsta de 13-14 ani se opreste cresterea mainilor si a picioarelor.
Dupa 18 ani nu o sa mai crestisad
Dar macar poti purta pantofi cu tocurihappy Eu de exemplu nu pot ca am 1. 80 cm (15 ani) si arat ridicola pe tocuri.
Sper ca te-am ajutathappywinking

nicole

| geo_9931 a răspuns:

Da dupa 18 ani nu mai cresti daca ai parinrinti inalti vei mai creste

| mariusamr a răspuns:

Fetele creste pana pe la 18 - 20 ani si baieti pana la 22 de ani.