| raduking a întrebat:

Sunt baiat, am 14 ani, clasa 8 si am 1.53 si vreo 40 si ceva de kile. Ce vreau sa va intreb este daca e normal si ce ar trebui sa fac sa mai cresc si eu macar pana la 1.60.

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei radu! Mie mi se pare ca esti foarte bine pentru varsta ta. Daca vrei sa mai cresti, totusi incearca sa practici un sport precum inotul, baschetul, handbalu. Multa Bafta!

| cupcake02 a răspuns:

Stai calm, perioada in care incepi sa te dezvolti de-abia acum incepe! Si cum s-a mai spus, daca vrei un sport care sa te ajute sa cresti armonios, alege inotul sau baschetul. Nu dispera, in niciun caz nu vei ramane la inaltimea asta, mai ai minim 5-6 ani in care te vei dezvolta!