| JonD a întrebat:

Seara tpu...ma simt asa plictisit sa zic asa,parca nu am chef sa fac nimic, ma simt oarecum gol pe dinauntru. Orice as vrea sa fac simt o senzatie de plictiseala, daca stau ma simt plictisit, daca vreau sa ascult muzica simt senzatia de plictiseala sa ies afara aceeasi senzatie orice as incerca sa fac am senzatia de plicitiseala.Pur si simplu ma simt gol pe dinauntru.Acum nu vad nici de ce mai traiesc, pur si simplu m-am plictisit, nu mai am chef, nu mai vreau.Cam stiu de ce am starea asta, din cauza ca am avut si eu un vis care pare simplu la prima vedere dar irealizabil, mi-a fost calcat in picioare.In fine, nu stiu ce sa fac sa scap de starea asta, deja imi e sila sa mai ma trezesc iar in o noua zi si sa o iau de la inceput.

4 răspunsuri:
| AnnabelaS a răspuns:

Heyyy baiate fii pe picioare, daca esti plictisit aceasta nu inseamnaa ca numai trebuie sa traiesti pe pamint sau ceva de genul acesta.Ai doar o viata trebuie sa profiti de ea, zimbeste la fiecare om fara nici un motiv, fii pozitiv nu te gindi ca te plictisti, fa-ti prietene noi si iesi cu ele la o cafea, schimbati informatiile intre voi... Don't worry, Be happyyyyyyyyyy... )))))

| JonD explică (pentru AnnabelaS):

Da,ce usor sa zici, da greu tare de spus...sa iti faci prieteni in ziua de azi e cel mai greu lucru, daca ar fi fost usor, aici nu mai ajungeam

| AnnabelaS a răspuns (pentru JonD):

Insista tu mai mult decit cineva la o prietenie puternica si pe multa durata, tot ce treuie sa faci e sa fii tare sa fii cu gindul la ideea ca,, eu niciodata nu voi avea prieteni, mereu voi fi singur, mereu am sa stau inchis in sine,,...

| JonD explică (pentru AnnabelaS):

Mda,iar zic, prietenia e chestia care o sa imi ramana mereu in minte ca fiin imposibila, asa ca nu mai merita sa incerc nimic si chiar de azi m-am decis sa renunt