| anonim666 a întrebat:

Sall! am si eu o intrebare am o prietena de 5 luni si nu reusesc sa fac sex cu ea, de fiecare data cand incercam imi dau drumul si la primul si la al doilea numar ea e virgina, faza e ca am incercat sa ma gand la alceva si tot la fel, problema mare e ca eu de cand sunt cu fata asta mai umblu cu una si cu aia pot sa fac sex si cu prietena mea nu reusesc, bine la prietena mea tin am sentimente pentru ea dar pentru cealalta cu care fac sex n-am sentimente nu stiu unde sa fie problema multumesc astept sfaturi

4 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Dai pana reusesti =)

| larysa69 a răspuns:

Iti doresti foarte mult sa faci sex cu ea de aia te termini si la primul si la al doilea numar incearca nu doar 2 numere incearca pana reusesti

| anonim666 explică (pentru larysa69):

Merci problema e ca ma simt stupid si nu prea mai am chief n-am idee mersi mult

| larysa69 a răspuns (pentru anonim666):

Eu stiu ca poate te simti jenat in fata prietenei tale dar daca tine la tine nu i se va parea nimic anormal pentru ca v intelege ca asta se intampla doar pentru ca o doresti fff mult