| HelpBoy a întrebat:

Sall am si eu o probelma cu pc-ul
deci sa incep nu imi mai merge sa ascult muzica placa de sunet o am instalata sisitemul de boxe merge le-am incercat si pe laptop si merg boxele apoi am bagat si kasti dar tot nu merge dar nu inteleg dc nu mai merge ca pana ieri mergea.PLS Soluti funda

Răspuns Câştigător
| SergiuNico a răspuns:

1.Tia intrat un virus in Windows si tia afectat placa de sunet[Solutie: Reinstaleaza Windowsul] 2. Tia expirat liceenta la Winamp(sau ce program folosesti de ascultat muzica) [Solutie: Reinstaleaza programul] 3.Tia intrat un virus prin programe si tia sters aplicatiile sunet[Solutie: Reinstaleaza aplicatile cu care asculti muzica!].In caz de e de la programe uite un program pe care ti-l recomand: http://www.winamp.com/media-player/ro. sper sa iti fie de ajutor.:P