| 23423423 a întrebat:

Am urmatoarea problema, cred ca mi s-a cam defectat placa de sunet de la laptop deoarece cand ascult muzica boxele incep sa baraie destul de tare si se intampla destul de frecvent chestia asta. Boxele nu sunt devina, orice as baga in laptop boxe sau casti face la fel. dati-mi niste sfaturi ce ar putea fi, va rog! Multumesc.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Am intalnit astfel de decfect, cu un laptop MSI. A fost intrerupt traseul de masa (spre mufa).

| 23423423 explică (pentru Bula):

Si cum ai rezolvat?

| K0sti a răspuns:

Reinstaleaza driverele!

| 23423423 explică (pentru K0sti):

Am reinstalat driverul pentru sunet, dar degeaba...

| K0sti a răspuns (pentru 23423423):

Atunci e posibil sa fie o problema fizica cu amplificatorul de sunet...

| 23423423 explică (pentru K0sti):

Ce ii pot face? Imi dai te rog mai multe detalii? nu prea ma pricep la astea. Multumesc.

| K0sti a răspuns (pentru 23423423):

Nimic! Doar daca ai scule sa schimbi asa ceva si evident alt integrat: http://freeallsoftwares.com/......861-HD.jpg

| CPAElites a răspuns:

Scurt circuit pe placa de baza.

| 23423423 explică (pentru CPAElites):

Si ce se poate face?