| KazumaKwabara a întrebat:

SAll.AM un laptop Acer aspire 5732z si am intr-un colt buton pentru activare bluetooth,dar cand apas imi spune ca nu detecteza niciun aparat bluetooth, cu alte cuvinte nu am bluetooth.dar altfel dc as avea buton. Funda si vot celui care ma lamureste si ajuta :*big grin

1 răspuns:
| Skydiver a răspuns:

Este foarte probabil ca laptopul tau sa nu aiba unitatea de bluetooth. Fabricantul proiecteaza o carcasa comuna pentru mai multe modele iar apoi le echipeaza diferit. E ca la masini unde ai locul pentru faruri de ceata dar nu ai farurile.