| GiusiGiusii a întrebat:

Salut,am un laptop Acer Aspire 5742Z si nu stiu de ce nu mii se aprinde. Apas pe butonul de pornire dar nu se intampla nimic.Nici macar nu mii se aprind beculetele. Si nu se aprinde nici ecranu cand apas pe buton! M-am fost uitat la un film si stateam cu Laptopu in pat si cred ca mii sa incalzit si nu mai avea pe unde iesii aierul de la ventilatoarele alea.Ma poate ajuta cineva? DAU FUNDA CELUI CARE M-A AJUTAT, JUR

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si noi cum putem stii? telepatic posibil

| gabicoo a răspuns:

E descarcata bateria.

| GiusiGiusii explică (pentru gabicoo):

Nu e din cauza la baterie...l-am pus la incarcat si tot nu porneste!

| cezar003 a răspuns:

Nu se sta cu laptopul direct pe pat ci se pune ceva rigid sub el ex o carte sau o tava ceva, pe langa faptul ca se sufoca, mai absoarbe si scame de pe lenjerie.Acum in cel mai fericit caz poate s-a descarcat bateria complet

| Anaconda101331 a răspuns:

Ai incercat cu incarcatoru? poate nu o fii avea baterie? sau daca nu, s-a miscat ceva inauntru incearca ce ti-am zis poate merge! funda!?